Oferta

Oferta

Nasza oferta

ZABIEGI NA TWARZ

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nowoczesna metoda zabiegowa , która poprzez skojarzone działanie elektroporacji i ultradźwięków umożliwia bardzo głębokie i równomierne wnikanie substancji aktywnych w skórę. Jest to zabieg, który jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej wykonywanej przez lekarzy. Mezoterapia bezigłowa wraz z dobranym odpowiednio do potrzeb cery koktajlem powoduje, że substancje lecznicze są dostarczone, aż do komórek, co gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty a co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Celem mezoterapii bezigłowej jest:

 • spłycenie zmarszczek, bruzd i linii
 • lifting i poprawa owalu skóry
 • nawilżenie i odżywienie cery
 • rozjaśnienie kolorytu
 • normalizowanie cery tłustej
Przeciwskazania:
 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • stwardnienie rozsiane
 • rozrusznik serca
 • padaczka
 • nadczynność tarczycy
 • niedoczynność tarczycy
 • menstruacja
 • miejscowe infekcje wirusowe i bakteryjne
 • spirala domaciczna
 • metalowe implanty

PIELĘGNACJA STÓP

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

Zabieg rekonstrukcji polega na użyciu masy żelowej, która uszczelnia łożysko z płytką paznokciową. Powoduje to zabezpieczenie paznokci przed ich zainfekowaniem. Masy żelowe stosowane do rekonstrukcji paznokci mają działanie grzybobójcze, ale także zapewniają estetyczny wygląd paznokci. Z powodzeniem stosowane są także do poprawy wyglądu nierównych płytek paznokciowych, do ochrony łamliwych, rozwarstwionych i nadłamanych paznokci.

PIELĘGNACJA PAZNOKCI I DŁONI

Manicure hybrydowy

Jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowmi, a chcącymi posiadać piękne i twarde paznokcie. Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda naturalnie, jest cienki i elastyczny. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Czas wykonania to ok. 60 - 80 minut. Taki manicure możemy wykonać zarówno na dłoniach, jak i na stopach. Trzyma sie na paznokciach 2-3 tyg.

Nowości

Nowości

Poznaj nasze nowości

Podsumowując, jeśli chciałabyś/chciałbyś przekonać się na własnej skórze jak działają dermokosmetyki marki LARENS. Zapraszamy do Salonu Kanon Piękna. Gdzie dobierzemy odpowiednie produkty do pielęgnacji Twoje cery. Ponadto posiadamy szeroką ofertę produktów LARENS do demakijażu oraz pielęgnacji. A także przeprowadzamy profesjonalne zabiegi bazujące na produktach LARENS .

Kosmeceutyki LARENS - to preparaty stworzone przez grupę WellU pod nadzorem Prof. n. dr hab. med. Andrzeja Frydrychowskiego , który prowadzi badania, udoskonala i tworzy najskuteczniejsze preparaty anti-aging na świecie . Najnowsze odkrycia grona naukowców WellU Group: metoda ekstrakcji. Pozwala pozyskiwać ze skór wybranych gatunków ryb cały szereg biologicznie aktywnych oligopeptydów i polipeptydów. Innymi słowy sprawiły, że kosmoceutyki LARENS są wzbogacone kompleksem tych niezwykłych substancji. Preparaty LARENS zawierają kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów co stanowi nawet 100-krotnie większą ich ilość , niż produkty innych marek.

Co wyróżnia produkty LARENS :
1. Uznanie na rynkach EUROPY : preparaty stworzone przez WellU Group zostały uznane za wyjątkowe i wyróżnione szeregiem nagród. Spośród wielu wyróżnień, jakie otrzymała grupa WellU, jednym z najbardziej znaczących jest srebrny medal na 55 Międzynarodowych Targach Wynalazczości, Badań naukowych i Nowych Technik BRUSSELS EUREKA 2006 – jest to nagroda, którą otrzymują wyłącznie przełomowe odkrycia dziedzinie nauki na skalę światową!

2. Inwestycja w naukę : WellUGroup jest jedną z nielicznych firm na świecie działających w systemie MLM , mających solidne zaplecze naukowe: PATENTY, 10 LAT BADAŃ ORAZ OPRACOWANIA NAUKOWE sprawiają , że preparaty tej marki są tak skuteczne i naprawdę działają!

Badania wzrostu kolagenu:
Według badań przeprowadzanych w Akademii Medycznej we Wrocławiu w IV kwartale 2012 roku wynika, że stosowanie kosmeceutyków marki LARENS powoduje przyrost kolagenu nawet o 671% w porównaniu z podobnymi preparatami.

Skuteczność kosmeceutyków LARENS gwarantuje zastosowanie:

Wody NUTRIVI – woda heksagonalna, która stanowi doskonały nośnik i rozpuszczalnik dla substancji aktywnych, przenika do większości komórek, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry oraz gwarantuje bardzo dużą wchłanialność substancji aktywnych.

Bioaktywnego kolagenu – który tworzy na skórze siateczkę proteinową, dzięki czemu nie traci ona wilgoci, a komórki staja się jędrne i pobudzone. Dodatkowo fibroblasty zaczynają produkować własny kolagen, dlatego skóra staje się gładsza i delikatna, poprawia się jej sprężystość i napięcie. W szybkim tempie odzyskuje jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd. Ponadto wygładza zmarszczki, hamuje proces starzenia.

Czy warto stosować dermokosmetyki LARENS?

Zdecydowanie! Ze względu na skład, bezpieczeństwo oraz korzyści, jakie niosą ze sobą

peptydy kolagenu rybiego, przede wszystkim:
– Przenoszenie składników aktywnych w głąb skóry
– Stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– Dostarczenie niezbędnego budulca do odbudowy kolagenu
– Hamowanie aktywności metaloproteinaz (enzymów starzeniowych )​
– Działanie przeciwzapalne
– Hamowanie wydzielania enterleukin
– Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery
– Regulacja procesów angiogenezy – tworzenia się naczyń włosowatych
– Wypełnienie bruzd i nierówności oraz zapobieganie wiotczeniu skóry.

Oferta

Poznaj naszą ofertę

Zapoznaj się z naszą ofertą

Pielęgnacja dłoni i paznokci, pielęgnacja stóp, zabiegi na twarz, zabiegi na cialo,

PIELĘGNACJA STÓP

Pedicure kosmetyczny

Pedicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy, przygotowaniu skóry wokół paznokcia oraz płytki paznokcia. Zabieg rozpoczyna się od kąpieli z użyciem środków zmiękczających skórę. Następnie odpychamy bądź wycinamy skórki i nadajemy odpowiedni kształt paznokciom. Przy użyciu profesjonalnej freazarki ścieramy zrogowaciały naskórek, usuwamy nierówności i zgrubienia powstałe wskutek przerostu naskórka na podeszwie stopy. Nadmiar naskórka nie jest wycinany lecz ścierany przy użyciu różnej grubości frezów, dlatego naskórek nie jest nadmiernie pobudzany do wzrostu. Na koniec polerujemy płytkę bądź malujemy kolorowym lakierem.

Pedicure leczniczy

Pedicure podologiczny jest połączeniem pedicure klasycznego z usuwaniem zmian skórnych, powstałych na skutek deformacji kostnych, w wyniku chorób lub czynników zewnętrznych takich jak np. ciasne obuwie. Pedicure podologiczny bez problemu radzi sobie z niwelowaniem bolesnych oraz utrudniających funkcjonowanie kończyn dolnych: modzeli, odcisków, pękających pięt lub rozpadlin, a także korekcją wrastających paznokci.

Pedicure hybrydowy

To zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure podstawowym, rozszerzony o pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV. Lakier nie niszczy płytki paznokcia, nie odbarwia, nie odpryskuje i nie blaknie. Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci.

Parafina na stopy

Zabieg pielęgnacyjny stóp, zalecany w celu odżywienia, zregenerowania, nawilżenia skóry stóp. Kolejne warstwy rozgrzanej parafiny tworzą okluzję, dzięki której substancje aktywne zawarte w preparatach nakładanych przed maską parafinową, głębiej wnikają w głąb skóry stóp, dzięki czemu skuteczność i efektywność zabiegu jest większa.

Zabieg obejmuje:

 • Dezynfekcję skóry stóp.
 • Wykonanie peelingu gruboziarnistego na stopy.
 • Nałożenie grubej warstwy specjalnego kremu odżywczo-regenerującego lub maski lipidowej na skórę stóp.
 • Trzykrotne zanurzenie każdej ze stóp w rozgrzanej parafinie.
 • Owinięcie stóp folią oraz nałożenie na stopy skarpet frotte.
 • Usunięcie parafiny (po ok. 20min) i wmasowanie kremu pielęgnacyjnego do stóp na zakończenie zabiegu.
Po zabiegu skóra stóp jest wygładzona, delikatna, aksamitna, rozjaśniona, dobrze odżywiona i nawilżona.

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

Zabieg rekonstrukcji polega na użyciu masy żelowej, która uszczelnia łożysko z płytką paznokciową. Powoduje to zabezpieczenie paznokci przed ich zainfekowaniem. Masy żelowe stosowane do rekonstrukcji paznokci mają działanie grzybobójcze, ale także zapewniają estetyczny wygląd paznokci. Z powodzeniem stosowane są także do poprawy wyglądu nierównych płytek paznokciowych, do ochrony łamliwych, rozwarstwionych i nadłamanych paznokci.

Rurki korygujące wrastające paznokcie

Rurki Sulci-Protektor zalecane są w przypadku stwierdzenia niewielkiego wrastania paznokcia, spowodowanego np. niewłaściwym obcinaniem paznokci. Metoda ta pozwala kontrolować tor rośnięcia paznokcia. Przeciętą z jednej strony rurkę za pomocą aplikatora nasuwa się na odpowiednio przygotowany brzeg paznokcia i utrwala masą do rekonstrukcji paznokci.

Klamry drutowe VHO Osthold Perfect

wykonane są z materiału wykorzystywanego w aparatach ortodontycznych. Zakładać je można nawet wtedy, gdy doszło do stanu zapalnego wału paznokciowego. Zabieg jest bezbolesny. Klamra wzrasta razem z paznokciem. Zabieg kontynuuje się tak długo, aż problem wrastającego paznokcia zostanie wyleczony. Zadaniem klamry jest odciągnięcie brzegów paznokcia ku górze i skorygowanie jego dalszego wzrostu

Klamry korygujące B/S Quick

zalecane są w przypadku wrastania paznokci na skutek deformacji płytki paznokciowej. Klamra naklejana jest na płytkę paznokciową. Mocowana jest bezboleśnie. Skuteczna metoda w korekcji dolegliwości wrastającego paznokcia. Jej zastosowanie jest możliwe również w przypadku zapalenia wału paznokciowego oraz na cienkie i łamliwe paznokcie

Tamponada

Podstawowym zabiegiem na wrastanie płytki paznokciowej ze stanem ropnym zapalnym jest tamponada. Polega na umieszczeniu opatrunku w wale około paznokciowym nasączonym preparatem o działaniu przeciwzapalnym. Tak założony opatrunek powoduje podleczenie stanu zapalnego dzięki czemu pacjent odczuwa ulgę.

PIELĘGNACJA PAZNOKCI I DŁONI

Manicure klasyczny

polega na skróceniu i modelowaniu paznokci oraz usunięciu skórek. Dobrze wykonany zabieg wymaga precyzji, delikatności oraz zachowania odpowiedniej kolejności poszczególnych czynności. Manicure biologiczny jest to naturalny nieinwazyjny zabieg bez użycia metalowych narzędzi.

Japoński manicure

to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure Japoński to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Opis zabiegu:
Zabieg polega na wmasowaniu zielonej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia różowy puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed zbyt szybkim ich spłukaniem. Dodatkowym efektem tego zbiegu jest połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia przez ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia jest bardzo ograniczona. Zabieg trwa ok. 30. minut.

Manicure hybrydowy

Jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowmi, a chcącymi posiadać piękne i twarde paznokcie. Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda naturalnie, jest cienki i elastyczny. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Czas wykonania to ok. 60 - 80 minut. Taki manicure możemy wykonać zarówno na dłoniach, jak i na stopach. Trzyma sie na paznokciach 2-3 tyg.

LAMANACJA BRWI

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub nieregularnie rosną – poznaj laminowanie brwi – zaawansowana forma stylizacji brwi. Pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest intensywna regeneracja i odżywienie.

Na czym polega laminowanie brwi
Zabieg polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego. Łuska włosa zostaje otwarta, dlatego bardzo ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja. To zapewnia nam zastosowanie preparatu Botox (Keratyny oraz olejków roślinnych). Dodatkowo produkty używane w trakcie zabiegu działają okluzyjnie, wypełniają spoiwo między łuskami, poprawiają kondycję oraz elastyczność włoska, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają włoskom blask. Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji w domu po zabiegu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków. Dopełnieniem zabiegu może być również henna brwi z regulacją.

Wskazania do laminowania brwi
Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z niesfornymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Polecany zarówno Paniom jak i Panom. Jest to zabieg chętnie wybierany przez osoby, które wcześniej wykonały np. lifting rzęs.

LIFTING, LAMINOWANIE I BOTOX RZĘS

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.

Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych. Oszczędza to nasz czas i pieniądze.

Zabieg jest semipermamentny ponieważ działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach, a to oznacza, że wraz z wzrostem i wypadaniem kolejnych rzęs nasze podkręcone rzęsy będą się wymieniać na proste.

Jeśli więc Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.

Botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki tj.:
olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, pentanol, tokeferol ( wit.E), olejowa wit.C, pirydoksyna(wit. B6).

EFEKTY ZABIEGU:

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu W następstwie zabiegu nie występują ani uczulenie ani podrażnienie, nie licząc przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu,brak uczucia ciężkości, dyskomfortu.

DLA KOGO ZABIEG:

 • dla osób z prostymi długimi rzęsami
 • dla osob , których naturalne rzęsy rosną w dół
 • dla osob z opadającą powieką, "smutnym okiem"
 • dla osób ceniących naturalny wygląd,
 • dla kobiet chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy
 • dla kobiet chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych,
 • dla osób z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami
 • dla osób,których rzęsom nic nie brakuje lub na przykład chcą zaoszczędzić chwilę rano na tuszowaniu ich.

CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY?

Zabieg jest w 100% bezpieczny, bezbolesny i odprężający. Klientka ma wykonywany zabieg na leżąco z zamkniętymi oczami. Preparaty wykorzystywane do laminacji i liftingu rzęs, nie dotykają i nie podrażniają oczu.

JAK PIELĘGNOWAĆ RZĘSY PO ZABIEGU?

Aby efekt utrzymał się jak najdłużęj należy w ciągu 24 godzin po wykonanym zabiegu pamiętać aby:
 • nie pocierać oczu
 • unikać sauny, basenów
 • nie moczyć rzęs
 • nie korzystać z zabiegów parowych
 • nie malować rzęs do 24h po zabiegu

PRZECIWWSKAZANIA DO ZBIEGU:

 • Choroby alergiczne oczu
 • Jęczmień na powiece
 • Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Chemioterapia
 • Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • Zapalenie rogówki
 • Nadwrażliwość oczu
 • Trichotillomania (zaburzenie polegające na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)
 • Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • Kobiety w ciąży.
 • Szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, ale należy je przed zabiegiem zdjąć.

HENNA PUDROWA

Henna pudrowa to zabieg regeneracyjny na brwi, w którego skład wchodzi: koloryzacja, geomertia oraz architektura brwi. Podczas zabiegu stosowana jest naturalna henna pochodzenia roślinnego. Zabieg jest alternatywą dla pań, które nie zdecydowały się jeszcze na makijaż permanentny brwi, dla Pań posiadających już taki makijaż od kilku lat lub dla osób z bardzo jasnymi włosami.
Głównym zadaniem henny pudrowej jest nawilżenie o odżywienie włosa. Jeżeli jest regularnie stosowana przywraca wzrost brwi nawet o 60%, a włosy odrastają zdrowsze.

Wskazania:

Henna pudrowa przeznaczona jest dla:
 • kobiet o jasnych, niewidocznych brwiach, z tzw jasną oprawą oczu
 • kobiet chcących podkreślić lub uwydatnić kolor brwi
 • kobiet, które nie mają czasu lub nie lubią wykonywać makijażu brwi
 • kobiet planujących wakacyjne wyjazdy połączone z częstymi kąpielami np. w morzu
 • kobiet, które nie chcą lub nie mogą decydować się na makijaż permanentny brwi

Przeciwwskazania

 • Stany zapalne i alergiczne skóry w okolicy oczodołu
 • Choroby zakaźne
 • Choroby i uszkodzenia oka (np. zaczerwienienie, zapalenie spojówek, jęczmień)
 • Niektóre dermatozy (np. AZS, łuszczyca)
 • Uszkodzenia, otarcia naskórka w miejscu wykonania zabiegu
 • Soczewki kontaktowe (należy uprzedzić/poprosić o zdjęcie przed wykonaniem zabiegu)
 • Bezpośrednio po złuszczaniu naskórka (np. kwasy, mikrodermabrazja)

Efekt utrzymuje się na skórze do 14 dni, a na włosach od 4 do 6 tygodni.

Peelingi chemiczne:

Peelingi chemiczne przeznaczone są do zabiegów silnie regenerujących skórę. Pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd.
Szeroka gama peelingów umożliwia dobór odpowiedniego preparatu w zależności od oczekiwań i potrzeb każdego klienta. Zapewnia w ten sposób indywidualnie opracowaną kurację pod kątem różnych problemów natury estetycznej (trądzik, blizny, zmarszczki, przebarwienia, łojotok, utrata jędrności i elastyczności skóry). Wynikiem kuracji jest zwiększony stopień nawilżenia skóry, redukcja zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Skóra zyskuje zdrowy wygląd, jędrność, elastyczność i młodzieńczy blask.

Yellow Peel – M&M

Wskazania: przebarwienia na twarzy i dłoniach, drobne zmarszczki i wiotkość skóry, fotostarzenie, zmarszczki i wiotka skóra wokół oczu, blizny i zaburzenia pigmentacji po trądziku, choroby łojotokowe skóry. Zwiększa jędrność i napięcie skóry, poprawia nawilżenie.

PQ Age Evolution - Promo Italia

W składzie między innymi - 33% TCA, Kwas kojowy, kwas migałowy
Wskazania: fotostarzenie skóry, napięcie, ujędrnienie, drobne zmarszczki, przebarwienia.

PRX-T33 - WIQO med

W składzie między innymi - 33% TCA, 5% kwas kojowy, H2O2
Wskazania: wiotka skóra twarzy ciała, bardzo wiotka skóra dekoltu i biusty, blizny zanikowe i rozstępy, trądzik, melasma i przebawienia skórne.

Peeling pirogronowy

Wskazania: skóra łojotokowa, zaskórniki, drobne zmiany grudkowo – krostkowe. Stymulacja kolagenu i elastyny, poprawa napięcia i elastyczności skóry.

TCA

Wskazania: skuteczne spłycanie rozstępów, zmniejszanie zmarszczek i bruzd, rozjaśnianie przebarwień.

Biopeel – Mesotech

W składzie między innymi: kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winogronowy
Wskazania: silne nawilżenie, stymulacja odnowy komórkowej, stymulacja syntezy kolagenu, ujędrnienie skóry, napięcie skóry

Kwas glikolowy

Przeznaczony przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry .Produkt skutecznie spłyca zmarszczki i drobne blizny, stymuluje odnowę komórkową i poprawia koloryt skóry.

Kwas laktobionowy

Przeznaczony do pielęgnacji cery wrażliwej, skuteczny w redukcji rumienia. Niweluje teleangiektazje oraz działa nawilżająco i przeciwzmarszczkowo. Można stosować latem.

Kwas azelainowy

Rekomendowany osobom ze skórą wrażliwą. Wykazuje bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne. Doskonale sprawdzi się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz ropnym. Można stosować latem.

Kwas szikimowy

Podnosi poziom nawilżenia skóry, a w efekcie uelastycznia ją. Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

RETIPeel

zabieg jedyny w swoim rodzaju, który bazuje na podwójnym kompleksie retinolowym o stężeniu 10%!
Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i zmarszczkami.
Zabieg RETIPeel to bezpieczna terapia, bez silnego efektu złuszczania i zaczerwienienia.
Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.
Zalety produktu:

 • inicjuje procesy naprawcze,
 • przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.
 • przywraca młody wygląd
 • efektywnie wygładza,

Mezoterapia mikroigłowa

to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany - zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.
Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi i potrądzikowymi czy płytkimi bliznami. Ponadto, ma pozytywny wpływ na obszary skóry dotknięte cellulitem oraz sprawdza się przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry. Dlatego może być wykonywana, zależnie od potrzeb, u osób przed 30. rokiem życia.

ZALETY

 • pozwala na uzyskanie efektu liftingu (przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego)
 • poprawia jędrność i elastyczność skóry
 • modeluje kontury twarzy
 • redukuje zmarszczki mimiczne i statyczne
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
 • ogranicza wydzielania sebum
 • rozświetla skórę
PRZECIWWSKAZANIA
 • ciąża i okres karmienia piersią (przeciwwskazanie względne)
 • podatność na alergie skórne
 • cukrzyca
 • miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe i bakteryjne, w tym opryszczka w stanie aktywnym)
 • skóra źle tolerująca iniekcje
 • przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
 • skłonność do bliznowacenia
 • terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
 • skóra opalona
 • trądzik różowaty
 • liczne teleangiektazje (rozszerzone naczynka krwionośne)

Mezoterapia igłowa

to jeden z najefektywniejszych zabiegów powstrzymujących procesy starzenia się skóry. Kuracja polega na wprowadzenie tzw. depozytów preparatu - przy pomocy igły i strzykawki. Iniekcje tego typu poprawiają przede wszystkim mikrokrążenie oraz metabolizm komórkowy. Mezoterapia igłowa to jednak zabieg o wielokierunkowym działaniu, uzależnionym od ampułki ze składnikami aktywnymi, która zostanie użyta. W rezultacie, kuracja znajduje zastosowanie nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej czy przy niwelowaniu widocznych oznak starzenia, ale też w przypadku walki z łysieniem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, poprawy nawilżenia skóry, redukcji cellulitu i rozstępów.

W gabinecie do mezoterapii igłowej wykorzystujemy następujące ampułki:

 • Bioact – bomba witaminowa. Wskazany po 25 roku życia, skóra zmęczona, szara, pozbawiona blasku, widoczne pierwsze efekty starzenia.
 • Cytocare 502 - preparat zawierający 2 mg kwasu hialuronowego. Zapewnia intensywne odżywienie skóry, usuwa drobne zmarszczki.
 • Cytocare 516 - preparat zawierający 16 mg kwasu hialuronowego. Idealny dla osób po 30. roku życia, z odwodnioną i cienką skórą. Cytocare 516 poprawia nawilżenie, redukuje drobne zmarszczki, uelastycznia, nadaje promienny wygląd i spowalnia procesy starzenia.
 • Cytocare 532 - preparat zawierający 32 mg kwasu hialuronowego. Przeznaczony dla osób po 40. roku życia. Ampułka redukuje drobne i średnie zmarszczki, głęboko i długotrwale nawilża, przywraca gęstość i jędrność skóry oraz koryguje skutki procesu starzenia.
 • StretchCare - zabieg z zastosowaniem tej ampułki obkurcza poluzowane włókna kolagenowe i wywołuje natychmiastowy efekt liftingu. W samym preparacie znajduje się nie tylko kwas hialuronowy, ale też witamina B5, DMAE (kompleks antyoksydantów) oraz pierwiastki śladowe Cu-Zn. Ponadto, StretchCare sprawdza się zarówno w zabiegach na twarz, jak i w kuracjach przeprowadzanych na innych partiach ciała, np. w okolicach biustu. Preparat przyczynia się wtedy do przywrócenia idealnego kształtu oraz zredukowania rozstępów, przebarwień i plam pigmentacyjnych.
 • HairCare (skóra głowy) - unikatowy preparat kosmetyczny, bogaty w składniki aktywne, m.in. argininę, glutaminę, glicynę, cysteinę oraz witaminy z grupy B. Przyczynia się do stymulacji mieszków włosowych i szybszego wzrostu włosów, wzmocnienia i ochrony włókna kapilarnego oraz nawilżenia i odżywienia skóry głowy.
 • Hairsystem – leczenie łysienia, naprawa włosów uszkodzonych, stymulowanie wzrostu włosów. Szczególnie polecany dla mężczyzn w leczeniu nie-androgennego łysienia, do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy. U kobiet natomiast przy wypadanie włosów, w terapii cienkich i osłabionych włosów.

STYMULATORY TKANKOWE

to wykorzystywane w terapii przeciwstarzeniowej preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek , kolagenu oraz elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

LINERASE to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego atelokolagenu typu I, który rekonstruuje i odbudowuję skórę. Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia.Dzięki swojej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.

WSKAZANIA

 • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała
 • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu)
 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • odbudowa i wyrównanie ubytków skórnych zlokalizowanych na twarzy oraz całym ciele (blizny zanikowe, potrądzikowe, rozstępy)
 • przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry
PRZECIWWSKAZANIA
 • alergie na składniki preparatu
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • cukrzyca
 • stany zapalne na skórze
 • aktywna opryszczka.
 • Choroby tkanki łącznej
 • Choroby autoimunologiczne

OPIS ZABIEGU

Zabieg wykonuję się jak standardową mezoterapię . Nakłucia wykonuje się co 2 – 3 cm
CZAS REKONWALESCENCJI PO ZABIEGU:

 • Zabieg nie wyłącza z normalnego życia, zaczerwienie po zabiegu utrzymuje się kilka godzin, maksymalnie 2- 3 dni. Utrzymujący się rumień może być skorygowany makijażem.
 • Możliwe jest pojawienie się drobnych grudek, które utrzymują się od kilkadziesiąt minut do kilku godzin
 • Drobne wynaczynienie / siniaki mogą pojawić się w przypadku iniekcji delikatnych obszarów np. szyja, dłonie ,ok. oczu

CYKL TERAPEUTYCZNY

Zabieg LINERASE nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Profilaktycznie może być stosowany już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia przez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry.
Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów, w zależności od zaleceń oraz stanu skóry, wykonywanych co 14 dni. Pierwsze efekty są widoczne już po 7 -14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 6 do 12 miesięcy.
Następnie przeprowadza się zabieg przypominający 1 x co 2-3 m-ce lub ponownie pełną serię 4 zabiegów po upływie 6 – 12 m-cy.

PROFHILO jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się:

 • zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych)
 • nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją -„efekt miliona sprężynek”, efekt wygładzenia skóry
 • łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy: kolagenu typu I i III oraz elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (efekt potwierdzony w biopsjach skóry) – efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący
 • zapoczątkowuje procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie
 • pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu

Jakie problemy rozwiązuje PROFHILO?

 • wiotczenie skóry, chomiki
 • zmarszczki, bruzdy
 • odwodnienie, zmęczony wygląd twarzy

Jakie są zalecenia i przeciwwskazania?

 • zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca, efekt utrzymuje się 1 – 1.5 roku
 • należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodni od innych zabiegów medycyny estetycznej. Ułatwia to również obserwację korzystnych zmian w wyglądzie twarzy i szyi.
 • nie ma specjalnych przeciwwskazań – poza stanami będącymi przeciwwskazaniami do wszystkich zabiegów medycyny estetycznej (ciąża, karmienie itd.)

ZABIEGI NA TWARZ

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nowoczesna metoda zabiegowa , która poprzez skojarzone działanie elektroporacji i ultradźwięków umożliwia bardzo głębokie i równomierne wnikanie substancji aktywnych w skórę. Jest to zabieg, który jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej wykonywanej przez lekarzy. Mezoterapia bezigłowa wraz z dobranym odpowiednio do potrzeb cery koktajlem powoduje, że substancje lecznicze są dostarczone, aż do komórek, co gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty a co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Celem mezoterapii bezigłowej jest:

 • spłycenie zmarszczek, bruzd i linii
 • lifting i poprawa owalu skóry
 • nawilżenie i odżywienie cery
 • rozjaśnienie kolorytu
 • normalizowanie cery tłustej
Przeciwskazania:
 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • stwardnienie rozsiane
 • rozrusznik serca
 • padaczka
 • nadczynność tarczycy
 • niedoczynność tarczycy
 • menstruacja
 • miejscowe infekcje wirusowe i bakteryjne
 • spirala domaciczna
 • metalowe implanty

Fale Radiowe

W trakcie zabiegu Radio Frequency pod wpływem działania pola elektromagnetycznego, na skutek tarcia cząsteczek, wydziela się ciepło endogenne (wytwarzane wewnątrz). Powoduje to uruchomienie funkcji regeneracji, pobudzenie fibroblastów i stymulację syntezy kolagenu i elastyny.

Efekty zabiegu:

 • spłycenie zmarszczek
 • poprawa kondycji skóry twarzy, okolic oczu i ciała
 • ujędrnienie i wyszczuplenie
 • spalanie tkanki tłuszczowej i likwidacja cellulitu
 • modelowanie i ujędrnienie sylwetki
Przeciwskazania:
 • ostre stany chorobowe
 • wysoka gorączka
 • nadciśnienie tętnicze
 • choroby zakaźne
 • nowotwory
 • choroby serca
 • ciąża
 • menstruacja
 • alergia skórna
 • choroby dermatologiczne
 • choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
 • implanty (metalowe, plastikowe, złote, silikonowe)
 • rozrusznik serca
 • cukrzyca
 • niewydolność krążeniowa
 • bolesne i duże żylaki w miejscu zabiegowym
 • przerwanie ciągłości skóry
 • złote nici
 • peeling chemiczny
 • zaburzenia czucia

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Efekty zabiegu:

 • wygładzenie skóry,
 • eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchości skóry oraz jej regeneracja,
 • zmniejszenie drobnych zmarszczek,
 • redukcja zaskórników,
 • wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych,
 • pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
 • wzmocnienie zdolności obronnych skóry,
 • stymulacja mikrokrążenia, co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry
Wskazania:
 • trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
 • blizny potrądzikowe
 • łojotok
 • rozszerzone pory
 • zaskórniki, prosaki
 • blizny
 • przebarwienia i odbarwienia
 • uszkodzenia posłoneczne
 • szorstki, zrogowaciały naskórek

Peeling kawitacyjny

Jest coraz bardziej popularną, bezbolesną metodą oczyszczania skóry. Stanowi doskonałą alternatywę oczyszczania manualnego. Wykorzystując drugą funkcję aparatu – masaż głowicą ultradźwiękową – zwiększamy ukrwienie, dotlenienie, odżywienie skóry, jednocześnie wprowadzając preparaty kosmetyczne dobrane do problemu cery.

Efekty zabiegu:

 • szybkie i bezbolesne oczyszczanie
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych
 • efektywne odżywienie i dotlenienie komórek skóry
 • zwiększenie efektywności zabiegu o 50% dzięki zastosowaniu kosmetyków profesjonalnych
 • wprowadzenie substancji aktywnych wgłąb skóry
 • wyszczuplenie i ujędrnienie
Wskazania:
 • trądzik
 • szary koloryt skóry (skóra zatruta nikotyną)
 • słabe odżywienie i regeneracja skóry
 • zmarszczki
 • blizny
 • przebarwienia
Przeciwskazania:
 • ciąża
 • stany gorączkowe
 • nowotwory (również po fazie leczenia)
 • niewydolność krążenia, zaburzenia rytmu serca, wszczepienie rozrusznika serca,
 • stany zapalne i uszkodzenia skóry
 • niezakończony wzrost kości
 • obecność w ciele metalowych implantów

Manualne oczyszczanie twarzy

To zabieg kosmetyczny, który składa się przede wszystkim z ręcznego wyciskania zaskórników, prosaków i drobnych ropnych krostek. Jednak całość zabiegu to także inne działania, mające na celu sprawienie, by oczyszczanie było jak najdokładniejsze. Całość trwa około półtorej godziny.

Masaż twarzy

Jest nieodzownym elementem zabiegu pielęgnacyjnego. Poprawia krążenie krwi i limfy, tym samym wspomaga procesy metabolizmu skóry, powoduje rozluźnienie mięśni, pozytywnie wpływa na system nerwowy, łagodząc napięcia i stresy. Działa odprężająco i kojąco.

OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUAPEEL H2

Aquapeel H2 jest to zabieg pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting skóry. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, laminacji antyoksydantów, ultradźwięków oraz bipolarnych fal radiowych stanowi optymalną kombinację umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu.

ETAP 1 - USUWANIE WOLNYCH RODNIKÓW

Wolne rodniki są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. W każdej prawidłowo przeprowadzonej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. Nasze urządzenie wykorzystuje głowice do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.

ETAP 2 - EKSFOLIACJA MIESZANKĄ KWASÓW

Obumarłe komórki naskórka stanowią dodatkową barierę przy migracji substancji aktywnej w głąb skóry, dlatego prawidłowa eksfoliacja (złuszczanie) jest jednym z najważniejszych etapów w całej pielęgnacji. Medical Deep Cleaning Liquid - to opatentowana mieszanka kwasów, która zapewnia udrożnienie kanałów skórnych i dzięki temu doprowadzenie substancji czynnej do przestrzeni międzykomórkowej. Skład koncentratu to: kwas glikolowy, migdałowy, mlekowy, jabłkowy. Preparat ten może być stosowany przez cały rok.

ETAP 3 - DOTLENIANIE

Preparat Medical Oxygen Liquid Water to bogate źródło przyswajalnego, czystego tlenu. Tlen usprawnia mikrocyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnej i jest niezbędny w procesie produkcji elastyny i kolagenu. Głównym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy oraz laktobionowy i witamina C.

ETAP 4 - LAMINACJA SKÓRY ANTYOKSYDANTAMI

Laminacja skóry zabezpiecza skórę przed ponownym powstaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego (temperatury, zanieczyszczeń, UV, itp.) Antyoksydanty reagują z wolnymi rodnikami zabezpieczając komórki skóry przed reakcjami wolnorodnikowymi, a co za tym idzie przed jej starzeniem. W tym etapie wykorzystywane są ampułki z antyoksydantami z witaminą A, C, E oraz koenzymem Q10.

ETAP 5 - WTŁOCZENIE SUBSTANCJI AKTYWNEJ

Częstotliwość ultradźwięków doprowadza do drgań komórek, a co za tym idzie do tarcia i wytwarzania efektu termicznego. Dochodzi do relaksacji struktur skórnych, odprężenia mięśni i pobudzenia krążenia krwi i limfy. Ma to bezpośredni wpływ na polepszenie metabolizmu i regeneracji komórkowej skóry.

ETAP 6 - LIFTING

Zakończeniem całego zabiegu jest wykonanie liftingu bipolarną falą radiową. Prąd wysokiej częstotliwości doprowadza do wytworzenia efektu termicznego w tkance, podgrzewając ją do temperatury 42 °C.
Propagacja ciepła wnika na głębokość ok. 4 mm wywołując efekt zmożonej stymulacji i napięcia włókna kolagenowego. Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta i elastyczna.

Wskazania i przeciwwskazania oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe dedykowane jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, stanowi wstęp do każdej terapii anti-aging. Ponadto jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności. Dodatkowym plusem terapii jest bardzo mała liczba przeciwwskazań. Do najważniejszych należą: aktywne choroby skóry, patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwór, cukrzyca, epilepsja itp.) ciąża oraz karmienie piersią.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:
Zabieg wykonywany może być raz w miesiącu lub jako zabieg bankietowy.

Zabiegi na ciało

MEZOTERAPIA – redukcja cellulitu - Brzuch - 150zł

MEZOTERAPIA – redukcja cellulitu - Ramiona - 150zł

MEZOTERAPIA – redukcja cellulitu - Pośladki - 150zł

MEZOTERAPIA – redukcja cellulitu - Uda + pośladki - 250zł

MEZOTERAPIA – redukcja cellulitu - Brzuch + uda + pośladki - 350zł

FALE RADIOWE – zabieg ujędrniający - Brzuch + uda + pośladki - 350zł

Peeling ciała - 100zł

Pozostałe zabiegi kosmetyczne

Depilacja

Całe nogi - 120zł

Łydki lub uda - 50-60zł

Pachy - 30zł

Ręce - 50-60zł

Wąsik lub broda - 20zł

Bikini - 30zł

Pielęgnacja twarzy

Henna brwi - 20zł

Henna rzęs - 20zł

Regulacja brwi - 10zł

Henna brwi + rzęsy + regulacja - 40zł